JAZYK ITA  /  DE  /  EN  /  FR  /  SK
 

HO.RE.CA a VENDING

Káva Venturato je exkluzívne určená pre barmanov a ostatných profesionálov. Protagonista Ho.Re.Ca počas mnohých rokov- káva Venturato- je v dnešnej dobe v sekcii Vending v skupine prémiových výrobkov.

 
  | | | | |  
 
Skip Navigation Links.


Späť na ‘Coffee Zrno’   Espresso Coffee Zrno

Platinum

90% ARABICA / 10% ROBUSTA
Je ťažké opísať kávu, ktorá je tak úžasná a rafinovaná, zrodená z plantáží, ktoré sú priamo pod dohľadom spoločnosti Venturato a je pražená veľmi pomaly v staromódnej pražiarni na drevo, ktorá bola zrekonštruovaná a upravená v súlade s novými bezpečnostnými normami. Je to perfektne upražená káva na dreve, tradičným spôsobom zo starej školy.
   
KÓD. NÁZOV TYP JEDNOTKA VÁHA BALÍKA V GRAMOCH BALÍKOV V BALENÍ
52 PLATINUM ZRNO KG 1000 6
Vzácna a drahá. Venturato predstavuje Platinum, espresso pre skutočných labužníkov

Pred 500 rokmi, keď prvý Španieli našli stopy platiny v riekach Nového sveta, si mysleli, že to bol surový bezcenný kov. Hádzali ju späť do vody vo viere, že ponechaním v posteli rieky, sa z tohto kovu stane pravé „Plata“ (striebro). Neskôr zistili, aj keď si to neuvedomovali, že mali v rukách najvzácnejší z drahých kovov, ktoré sa vyskytujú v prírode, lepší než samotné zlato. Vzdaním úcty platine a oblasti, kde sa nachádzala (rovnaká oblasť, kde sa produkuje káva), Venturato vytvoril „Platinum“. Táto káva je vynikajúcou zmesou zŕn Arabiky a Robusty, ktoré sa veľmi pomaly pražia tradičnou metódou na dreve. Obnovená a upravená pražička v súlade s novými normami, prináša optimálnu úroveň praženia, dosiahnutú postarom. Táto unikátna zmes má vynikajúci výrobný potenciál. S kávou Platinum dosahuje potešenie z kávy svoj vrchol. Tí, ktorí majú tú česť, že pri ochutnaní budú vnímať rôzne nuansy, ktoré ešte doteraz nezažili- odhalenie zmyslov- zážitok, ktorý len čaká na svoje objavenie.Pre tých, ktorí pri káve relaxujú alebo sa potrebujú sústrediť, pre tých, ktorým v krvi koluje "kofeín", pre tých, ktorí pijú len jednu šálku, ale musí byť vynikajúca. Pre tých, ktorí sú presvedčení, že káva im prospieva a ktorí trvajú na tom, aby pili len tú najlepšiu. Pre tých, ktorí si vždy mysleli, že bez kávy by bola chuť života nejaká prázdna. Pre tých, ktorí sa zbláznili pre kávu a nikdy by nepriznali, že je to z kapučína.

Caffe Venturato è su Facebook © KÁVA VENTURATO 2010 - La Coloniali srl
Všetky práva vyhradené - Adm - web - VAT IT03603230263 -