JAZYK ITA  /  DE  /  EN  /  FR  /  SK
 

KÁVA VENTURATO - KÁVA S TRADÍCIOU OD ROKU 1925

Venturato Vás víta vo svojom virtuálnom svete. Objavte tajomstvá nášho neprekonateľného espressa, ktoré vzniká tradičnými metódami od roku 1925. Káva Venturato je exkluzívne určená pre najlepšie bary, kaviarne a reštaurácie.

 
  | | | | |  
Caffè Venturato


Poďte a vychutnajte si s nami kávu...

Čo z každodenných radostí je univerzálnejšie ako káva? Popravde, nič iné. A predsa iba hŕstka ľudí pozná kávu, jej históriu, jej organoleptické a nutričné charakteristiky a špecifické vlastnosti. Čím viac sa o káve a jej vlastnostiach dozviete, tým lepšie sa zorientujete pri jej výbere a lepšie budete vedieť oceniť jej kvality.Venturato Vás víta vo svojom virtuálnom svete, kde si môžete "vychutnať" svoju obľúbenú kávu, spoznávať rozmanité variácie nápojov a objavovať nové spôsoby pitia kávy kedykoľvek počas dňa.

Káva Venturato je vyhradená len pre najlepšie bary a kaviarne, kde sa pripravuje perfektná káva pod dohľadom zručných a skúsených barmanov z elitného "klubu".

Pre tých, ktorí pri káve relaxujú alebo sa potrebujú sústrediť, pre tých, ktorým v krvi koluje "kofeín", pre tých, ktorí pijú len jednu šálku, ale musí byť vynikajúca. Pre tých, ktorí sú presvedčení, že káva im prospieva a ktorí trvajú na tom, aby pili len tú najlepšiu. Pre tých, ktorí si vždy mysleli, že bez kávy by bola chuť života nejaká prázdna. Pre tých, ktorí sa zbláznili pre kávu a nikdy by nepriznali, že je to z kapučína.

Caffe Venturato è su Facebook © KÁVA VENTURATO 2010 - La Coloniali srl
Všetky práva vyhradené - Adm - web - VAT IT03603230263 -