JAZYK ITA  /  DE  /  EN  /  FR  /  SK
 

KÁVA

Kávový priemysel: od výsadby po zber, od spracovania a výberu najkvalitnejších zŕn, od vytvorenia zmesi po vytvorenie hotového produktu môžeme nazvať umením praženia. Tieto kroky sú základom vynikajúcej kávy Venturato.

 
  | | | | |  
 
Skip Navigation Links.

PRAŽENIE KÁVY

Po ročnom skladovaní je surová káva pripravená na praženie. Tento nesmierne dôležitý proces je vykonávaný na základe zlatých pravidiel, ktoré nám umožňujú dosiahnuť dokonalé espresso schopné zachovať si všetky dôležité organoleptické a aromatické vlastnosti.

Možnosť kedykoľvek vyskúšať a overiť kvalitu kávy, zručnosti a znalosti pri tvorbe zmesí, prvotriedne znalosti pri pražení a poznávanie správnej úrovňe praženia ... To všetko sú základné ingrediencie pre dosiahnutie dokonalosti.Pre tých, ktorí pri káve relaxujú alebo sa potrebujú sústrediť, pre tých, ktorým v krvi koluje "kofeín", pre tých, ktorí pijú len jednu šálku, ale musí byť vynikajúca. Pre tých, ktorí sú presvedčení, že káva im prospieva a ktorí trvajú na tom, aby pili len tú najlepšiu. Pre tých, ktorí si vždy mysleli, že bez kávy by bola chuť života nejaká prázdna. Pre tých, ktorí sa zbláznili pre kávu a nikdy by nepriznali, že je to z kapučína.

Caffe Venturato è su Facebook © KÁVA VENTURATO 2010 - La Coloniali srl
Všetky práva vyhradené - Adm - web - VAT IT03603230263 -