JAZYK ITA  /  DE  /  EN  /  FR  /  SK
 

KÁVA

Kávový priemysel: od výsadby po zber, od spracovania a výberu najkvalitnejších zŕn, od vytvorenia zmesi po vytvorenie hotového produktu môžeme nazvať umením praženia. Tieto kroky sú základom vynikajúcej kávy Venturato.

 
  | | | | |  
 
Skip Navigation Links.

VÝBER A TRIEDENIE KÁVY

Pred uskladnením je zelená káva preberaná ručne alebo pomocou prístrojov, aby sa odstránili prezreté alebo nahnité zrná.Proces triedenia prebieha podľa rôznych parametrov, ako sú napríklad - rok / miesto zberu, nakladací prístav, rôzne vady, botanické druhy, veľkosť a tvar zŕn, tonalita atď.

Tento súbor dát vytvára tzv. "cestovný pas druhu kávy", ktorý sprevádza tovar až po proces praženia. Bezprostredne po triedení sú zrná balené do jutových vriec s hmotnosťou približne šesťdesiat kilogramov. V takejto podbe sú pripravené na vývoz.

Pre tých, ktorí pri káve relaxujú alebo sa potrebujú sústrediť, pre tých, ktorým v krvi koluje "kofeín", pre tých, ktorí pijú len jednu šálku, ale musí byť vynikajúca. Pre tých, ktorí sú presvedčení, že káva im prospieva a ktorí trvajú na tom, aby pili len tú najlepšiu. Pre tých, ktorí si vždy mysleli, že bez kávy by bola chuť života nejaká prázdna. Pre tých, ktorí sa zbláznili pre kávu a nikdy by nepriznali, že je to z kapučína.

Caffe Venturato è su Facebook © KÁVA VENTURATO 2010 - La Coloniali srl
Všetky práva vyhradené - Adm - web - VAT IT03603230263 -