JAZYK ITA  /  DE  /  EN  /  FR  /  SK
 

KÁVA

Kávový priemysel: od výsadby po zber, od spracovania a výberu najkvalitnejších zŕn, od vytvorenia zmesi po vytvorenie hotového produktu môžeme nazvať umením praženia. Tieto kroky sú základom vynikajúcej kávy Venturato.

 
  | | | | |  
 
Skip Navigation Links.

KÁVA, AKO VŠETCI VIEME, JE NÁPOJ…

..ktorý je charakteristický pre svoje povzbudzujúce a osviežujúce účinky, vďaka ktorým je milovaná po celom svete. Napriek tomu, že Taliani nie sú najväčšími konzumentmi kávy, sú všeobecne uznávaní za najlepších znalcov tohto úžasného daru prírody. Poznajú spôsoby, ako kávu najlepšie pripraviť, ako rozlišovať jednotlivé kávy podľa pôvodu a kvality a to jednoduchým ochutnávaním.Čo sú ale pravé tajomstvá kávy? A predovšetkým, ako šálka excelentnej kávy vzniká? Nižšie nájdete prehľad alebo akýsi návod, ktorý Vám priblíži veľkolepý štýl talianskeho espressa…

Pre tých, ktorí pri káve relaxujú alebo sa potrebujú sústrediť, pre tých, ktorým v krvi koluje "kofeín", pre tých, ktorí pijú len jednu šálku, ale musí byť vynikajúca. Pre tých, ktorí sú presvedčení, že káva im prospieva a ktorí trvajú na tom, aby pili len tú najlepšiu. Pre tých, ktorí si vždy mysleli, že bez kávy by bola chuť života nejaká prázdna. Pre tých, ktorí sa zbláznili pre kávu a nikdy by nepriznali, že je to z kapučína.

Caffe Venturato è su Facebook © KÁVA VENTURATO 2010 - La Coloniali srl
Všetky práva vyhradené - Adm - web - VAT IT03603230263 -