JAZYK ITA  /  DE  /  EN  /  FR  /  SK
 

HO.RE.CA a VENDING

Káva Venturato je exkluzívne určená pre barmanov a ostatných profesionálov. Protagonista Ho.Re.Ca počas mnohých rokov- káva Venturato- je v dnešnej dobe v sekcii Vending v skupine prémiových výrobkov.

 
  | | | | |  
 
Skip Navigation Links.


Návrat na stránku mletých káv   Návrat na stránku mletých káv  

MLETÁ KÁVA V DÓZACH

Rad výrobkov určených na ďalší predaj, ktorý Vám pomôže urobiť dojem aj na tých najnáročnejších zákazníkov. Perfektné ako neobvyklý darček, ktorý určite všetci ocenia.

ESPRESSO dózy
Správna voľba, ak si chcete priniesť domov exotické vône neporovnateľného Espressa Venturato, ktoré si vychutnávate vo Vašej obľúbenej kaviarni.

DECAFE dózy
Spracované spôsobom, aby ste si mohli vychutnať rovnaké pocity ako z tradičnej kávy, bez účinkov kofeínu, ktorému by ste sa radi vyhli. Pre zákazníkov, ktorí si radi vychutnajú kávu aj o tretej ráno a zároveň dbajú na svoje zdravie.

Túto bezkofeínovú kávu je takisto možné použiť v profesionálnych kávovaroch.
   
KÓD. NÁZOV TYP JEDNOTKA VÁHA BALÍKA V GRAMOCH DÓZ V BALENÍ
102 DÓZA ESPRESSO MOKA mletá Balenie 250 8
103 DÓZA DECAFÈ MOKA mletá Balenie 250 8
105 DÓZA DECAFÈ ESPRESSO mletá Balenie 250 8

Pre tých, ktorí pri káve relaxujú alebo sa potrebujú sústrediť, pre tých, ktorým v krvi koluje "kofeín", pre tých, ktorí pijú len jednu šálku, ale musí byť vynikajúca. Pre tých, ktorí sú presvedčení, že káva im prospieva a ktorí trvajú na tom, aby pili len tú najlepšiu. Pre tých, ktorí si vždy mysleli, že bez kávy by bola chuť života nejaká prázdna. Pre tých, ktorí sa zbláznili pre kávu a nikdy by nepriznali, že je to z kapučína.

Caffe Venturato è su Facebook © KÁVA VENTURATO 2010 - La Coloniali srl
Všetky práva vyhradené - Adm - web - VAT IT03603230263 -