JAZYK ITA  /  DE  /  EN  /  FR  /  SK
 

HO.RE.CA a VENDING

Káva Venturato je exkluzívne určená pre barmanov a ostatných profesionálov. Protagonista Ho.Re.Ca počas mnohých rokov- káva Venturato- je v dnešnej dobe v sekcii Vending v skupine prémiových výrobkov.

 
  | | | | |  
 
Skip Navigation Links.

VENDING


AROMA VENDING

GUSTO VENDING

VENDINGOVÁ SADA


Aroma Vending a Gusto Vending boli vytvorené na základe skúseností spoločnosti Venturato so spoločnosťou SOVEDA SpA, ktorá je členom Venturato v sektore VENDING. Tieto dve Venturato zmesi, vytvorené špeciálne pre sektor automatov, boli vyvinuté s ohľadom na nespočetné problémy, ktoré vznikajú pri automatickom výdaji kávy.
-       zanášanie dávkovača mletej kávy
-       problémy s dávkovaním vody
-       časté striedanie filtrov
-       prítomnosť cudzích predmetov v káve
-       doba prípravy nápoja
-       strácanie mlieka
S cieľom obmedziť negatívne vplyvy problematických prvkov, zlepšovaní a optimalizovaní automatického výdaja kávy, sa v spoločnosti Venturato rozhodli ísť ešte hlbšie a odhaliť pravý zmysel starého príslovia „tí, ktorí míňajú viac, miňajú menej“.
Toto príslovie má priamy súvis s výberom surovín, ktoré minimalizujú zanášanie systémov automatov. Na výber surovín je kladený maximálny dôraz, aj za cenu dlhšej návratnosti investícií. Praženie prebieha vždy v súlade s pomalými metódami a následné chladenie kategoricky vylučuje použitie vody po skončení praženia.
Všetky tieto prvky umožňujú používateľom nastavovanie jemnejšieho mletia kávy, nakoľko dávkovače v automatoch lepšie pracujú so suchšími kávami. Mlynček na kávu nie je vystavený žiadnym nečistotám v káve a nekvalitným zrnám. Pretože sú tieto zmesi skôr suché ako mastné, uľahčuje to výdaj kávy a šetrí prevádzkové náklady automatu.
Zaujímavým faktorom je v tomto prípade aj spotreba mlieka. Zákazníci, ktorí nemajú radi príliš silnú a výraznú chuť kávy, si väčšinou volia produkty s mliekom, čo má, samozrejme za následok, zvyšovanie prevádzkových nákladov automatu. Jedinečná zmes týchto káv bude mať za následok, že zákazníci si radi vyberú kávu bez mlieka kvôli vychutnaniu si pravej kávy a tým bude klesať spotreba mlieka.


Pre tých, ktorí pri káve relaxujú alebo sa potrebujú sústrediť, pre tých, ktorým v krvi koluje "kofeín", pre tých, ktorí pijú len jednu šálku, ale musí byť vynikajúca. Pre tých, ktorí sú presvedčení, že káva im prospieva a ktorí trvajú na tom, aby pili len tú najlepšiu. Pre tých, ktorí si vždy mysleli, že bez kávy by bola chuť života nejaká prázdna. Pre tých, ktorí sa zbláznili pre kávu a nikdy by nepriznali, že je to z kapučína.

Caffe Venturato è su Facebook © KÁVA VENTURATO 2010 - La Coloniali srl
Všetky práva vyhradené - Adm - web - VAT IT03603230263 -