JAZYK ITA  /  DE  /  EN  /  FR  /  SK
 

PRAŽIAREŇ KÁVY ZALOŽENÁ V ROKU 1925

Venturato má históriu a snahu pre dokonalosť, ktorá začala v roku 1925 a aj naďalej bude podporovať rovnaké hodnoty: lásku, vášeň, zručnosť a maximálnu úroveň kvality.

 
  | | | | |  
 
Skip Navigation Links.

Vďaka našim koloniálnym dobrodružstvám sa počas prvých desaťročí minulého storočia začali z územia severnej Afriky dovážať rôzne exotické produkty. Rodina Venturato začala svoju dovoznú činnosť vďaka získaniu „licencií pre správu a obchod korenín a ďalších koloniálnych výrobkov“.
A tak sa káva Venturato stala obľúbeným nápojom, ktorý ponúka ľudom možnosť vychutnať si tento „čierny nektár“, ktorý bol kedysi k dispozícii iba návštevníkom historických kaviarní.

 

Pre tých, ktorí pri káve relaxujú alebo sa potrebujú sústrediť, pre tých, ktorým v krvi koluje "kofeín", pre tých, ktorí pijú len jednu šálku, ale musí byť vynikajúca. Pre tých, ktorí sú presvedčení, že káva im prospieva a ktorí trvajú na tom, aby pili len tú najlepšiu. Pre tých, ktorí si vždy mysleli, že bez kávy by bola chuť života nejaká prázdna. Pre tých, ktorí sa zbláznili pre kávu a nikdy by nepriznali, že je to z kapučína.

Caffe Venturato è su Facebook © KÁVA VENTURATO 2010 - La Coloniali srl
Všetky práva vyhradené - Adm - web - VAT IT03603230263 -