JAZYK ITA  /  DE  /  EN  /  FR  /  SK
 

PRAŽIAREŇ KÁVY ZALOŽENÁ V ROKU 1925

Venturato má históriu a snahu pre dokonalosť, ktorá začala v roku 1925 a aj naďalej bude podporovať rovnaké hodnoty: lásku, vášeň, zručnosť a maximálnu úroveň kvality.

 
  | | | | |  
 
Skip Navigation Links.

Tieto časy boli dobou druhého ekonomického rozmachu v Taliansku. Miláno sa veľmi rýchlo stalo európskou metropolou a hlavným mestom módy, priemyslu a financií. Pre Talianov sa mesto stalo ikonou a snažili sa napodobňovať všetky jeho štýly a trendy. Jedným z najzaujímavejších fenoménov tejto doby bol zrod dizajnérskych značiek. Okrem vytvárania módnych výrobkov, sa začali tieto spoločnosti podpisovať pod najrôznejšie produkty. V tejto dobe sa aj Venturato stalo dizajnérskou značkou šálok na kávu, ktoré sa používali v najlepších podnikoch v krajine..

 

Pre tých, ktorí pri káve relaxujú alebo sa potrebujú sústrediť, pre tých, ktorým v krvi koluje "kofeín", pre tých, ktorí pijú len jednu šálku, ale musí byť vynikajúca. Pre tých, ktorí sú presvedčení, že káva im prospieva a ktorí trvajú na tom, aby pili len tú najlepšiu. Pre tých, ktorí si vždy mysleli, že bez kávy by bola chuť života nejaká prázdna. Pre tých, ktorí sa zbláznili pre kávu a nikdy by nepriznali, že je to z kapučína.

Caffe Venturato è su Facebook © KÁVA VENTURATO 2010 - La Coloniali srl
Všetky práva vyhradené - Adm - web - VAT IT03603230263 -