JAZYK ITA  /  DE  /  EN  /  FR  /  SK
 

PRAŽIAREŇ KÁVY ZALOŽENÁ V ROKU 1925

Venturato má históriu a snahu pre dokonalosť, ktorá začala v roku 1925 a aj naďalej bude podporovať rovnaké hodnoty: lásku, vášeň, zručnosť a maximálnu úroveň kvality.

 
  | | | | |  
 
Skip Navigation Links.

Koniec 20. storočia charakterizoval neustále sa zrýchľujúci životný štýl. Začiatok obdobia okolo roku 1900 začal v podstate podobne. Balla, Depero a Marinetti podporovali hnutie Futurista, ktoré si techniku a rýchlosť vážilo ako absolútnu cnosť. Napriek rýchlemu životnému štýlu Taliani zase začínajú objavovať čaro pomalosti a precíznosti, aspoň čo sa týka prípravy jedál a nápojov. Niektorí dokonca označujú túto myšlienku ako „slow-food“, ako odpoveď na americký „fast-food“. Dokonca, aj pomalšie pitie kávy počas kávových prestávok, si dovoľuje kávu vychutnať viac a navodiť si akýsi pocit radosti a duchovného potešenia. Čarovná víla, ktorá je dušou kávy, nás nabáda, aby sme znovu objavili tieto hodnoty v šálke kávy Venturato.

 

Pre tých, ktorí pri káve relaxujú alebo sa potrebujú sústrediť, pre tých, ktorým v krvi koluje "kofeín", pre tých, ktorí pijú len jednu šálku, ale musí byť vynikajúca. Pre tých, ktorí sú presvedčení, že káva im prospieva a ktorí trvajú na tom, aby pili len tú najlepšiu. Pre tých, ktorí si vždy mysleli, že bez kávy by bola chuť života nejaká prázdna. Pre tých, ktorí sa zbláznili pre kávu a nikdy by nepriznali, že je to z kapučína.

Caffe Venturato è su Facebook © KÁVA VENTURATO 2010 - La Coloniali srl
Všetky práva vyhradené - Adm - web - VAT IT03603230263 -