JAZYK ITA  /  DE  /  EN  /  FR  /  SK
 

PRAŽIAREŇ KÁVY ZALOŽENÁ V ROKU 1925

Venturato má históriu a snahu pre dokonalosť, ktorá začala v roku 1925 a aj naďalej bude podporovať rovnaké hodnoty: lásku, vášeň, zručnosť a maximálnu úroveň kvality.

 
  | | | | |  
 
Skip Navigation Links.

TSPOLOČNOSŤ, KTORÁ POZNÁ SVOJU KÁVU

Venturato je spoločnosť, ktorá dáva kvalitu na prvú priečku hodnôt a je v popredí pred všetkým ostatným. Všetky inovácie a vylepšenia môžu prísť na rad až vtedy, keď boli splnené všetky kritéria na prípravu perfektnej kávy. Preto sa dá povedať, že v podstate plávame proti prúdu, kedže stále trváme na procesoch, ktoré sa zameriavajú na pomalosť a precíznosť s vedomím dosiahnutia dokonalosti.Venturato vytvorilo distribučnú a obchodnú štruktúru tvorenú tímom odborníkov, ktorých cieľom je poskytovať vynikajúce služby. Pri výbere barov a kaviarní zabezpečiť vedomosti a zručnosti potrebné pre pochopenie elitnej kávy, aby mohla byť pripravovaná tým najlepším spôsobom. Nie sme iba predajcovia alebo obchodní zástupcovia. Naši zamestnanci sú predovšetkým vyškolení poradcovia pripravení poskytnúť tú správnu radu, pokiaľ ide o kávové zmesi a spôsob prípravy najlepšej šálky kávy. Ak hľadáte perfektnú kávu, nestačí Vám na to kvalitná zmes. Takisto je nutné poznať pravidlá pre správnu obsluhu Vášho kávovaru a starať sa o jeho údržbu. Taktiež je nutné vedieť správne nastaviť mlynček na kávu, pretože každá zmes kávy má svoje charakteristické vlastnosti. A nakoniec, aby bola zaručená rovnaká kvalita každej jednej šálky, je potrebné venovať dostatočnú pozornosť vode. Tá je totiž neoddeliteľnou zložkou, ktorá ovplyvňuje konečný produkt.

Pre tých, ktorí pri káve relaxujú alebo sa potrebujú sústrediť, pre tých, ktorým v krvi koluje "kofeín", pre tých, ktorí pijú len jednu šálku, ale musí byť vynikajúca. Pre tých, ktorí sú presvedčení, že káva im prospieva a ktorí trvajú na tom, aby pili len tú najlepšiu. Pre tých, ktorí si vždy mysleli, že bez kávy by bola chuť života nejaká prázdna. Pre tých, ktorí sa zbláznili pre kávu a nikdy by nepriznali, že je to z kapučína.

Caffe Venturato è su Facebook © KÁVA VENTURATO 2010 - La Coloniali srl
Všetky práva vyhradené - Adm - web - VAT IT03603230263 -