JAZYK ITA  /  DE  /  EN  /  FR  /  SK
 

PRAŽIAREŇ KÁVY ZALOŽENÁ V ROKU 1925

Venturato má históriu a snahu pre dokonalosť, ktorá začala v roku 1925 a aj naďalej bude podporovať rovnaké hodnoty: lásku, vášeň, zručnosť a maximálnu úroveň kvality.

 
  | | | | |  
 
Skip Navigation Links.

BUDÚCNOSŤ MÁ PRÍCHUŤ KÁVY

V budúcnosti musia obchodné zariadenia ako bary, kaviarne a reštaurácie poskytnúť priestor predovšetkým pre prevádzkovateľov, ktorí vedia, ako investovať do inovácií a obnovy alebo ešte lepšie, predvídať vývoj vkusu verejnosti a záujmu spotrebiteľov a zamerať sa na ponuku produktov, za ktorými sa budú zákazníci radi vracať.Venturato sa snaží aktívne podieľať na obchodných a profesijných úspechoch svojich partnerov vďaka nástrojom a službám, ktoré sú schopné účinne a rýchlo vytvárať pozitívne zmeny. Z tohto dôvodu sú aktivity podporované Kávovou Akadémiou Venturato, ktorá sa bude zaoberať všetkými aspektami nášho národného nápoja. Cieľom Akadémie bude poskytovať kompletné know-how pre tých, ktorí povýšili prácu s kávou na svoje profesionálne poslanie. A to nie je všetko. Okrem klasických materiálov a príslušenstva Venturato v spolupráci s významnou talianskou dizajnérskou spoločnosťou pracuje na produkcii rady interiérových doplnkov, ktorých účelom je podporiť imidž svojich klientov.

Pre tých, ktorí pri káve relaxujú alebo sa potrebujú sústrediť, pre tých, ktorým v krvi koluje "kofeín", pre tých, ktorí pijú len jednu šálku, ale musí byť vynikajúca. Pre tých, ktorí sú presvedčení, že káva im prospieva a ktorí trvajú na tom, aby pili len tú najlepšiu. Pre tých, ktorí si vždy mysleli, že bez kávy by bola chuť života nejaká prázdna. Pre tých, ktorí sa zbláznili pre kávu a nikdy by nepriznali, že je to z kapučína.

Caffe Venturato è su Facebook © KÁVA VENTURATO 2010 - La Coloniali srl
Všetky práva vyhradené - Adm - web - VAT IT03603230263 -